marți, 16 iunie 2009
luni, 15 iunie 2009
duminică, 14 iunie 2009
G.I. Joe: Rise of the Cobra (2009) - Trailer
Awesome! asta, Ninja, Transformers 2, Bruno, Final Destination 3D, Moon...abia le astept sa apara
Edit: am uitat de Pandorum
Edit: am uitat de Pandorum
Bruno (2009) - Trailer
Dupa Ali G, care era amuzant, dar mai mult ...goofy ca sa zic asa, a urmat Borat, care a fost un film/documentar genial (initial vazand trailerul si citind parerile criticilor, am crezut ca filmul va fi un rahat monumental...am fost placut surprins sa vad ca ma inselam; va trebui sa revad filmul cu Adi inainte de Bruno, pentru ca Adi nu a vazut Borat) si acum urmeaza Bruno, un film in care pare sa faca mult misto de toate celebritatile si de high class-ul lumii de moda...he's like the Eminem of movies
sâmbătă, 13 iunie 2009
Edvard Grieg - In the Hall of the Mountain King
Am gasit de ceva vreme melodia de la inceputul filmului Dead Snow. Aceasta este o arie din Peer Gynt si aici este interpretata de Orchestra din Ierusalim. (era, am schimbat videoclipul pentru ca cel vechi fusese sters)
btw, weekendul urmator Dead Snow are premiera in America...sper sa fie un esec total ca sa nu urmeze un remake american de tot rahatul
btw, weekendul urmator Dead Snow are premiera in America...sper sa fie un esec total ca sa nu urmeze un remake american de tot rahatul
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





