duminică, 14 iunie 2009

Monorail Cat

Boobs of the day - Actually good looking boobs this time

Boobs of the day - Newcastle Edition

thank God they got relegated...maybe no more of this for one year at least

G.I. Joe: Rise of the Cobra (2009) - Trailer

Awesome! asta, Ninja, Transformers 2, Bruno, Final Destination 3D, Moon...abia le astept sa apara

Edit: am uitat de Pandorum

Bruno (2009) - Trailer

Dupa Ali G, care era amuzant, dar mai mult ...goofy ca sa zic asa, a urmat Borat, care a fost un film/documentar genial (initial vazand trailerul si citind parerile criticilor, am crezut ca filmul va fi un rahat monumental...am fost placut surprins sa vad ca ma inselam; va trebui sa revad filmul cu Adi inainte de Bruno, pentru ca Adi nu a vazut Borat) si acum urmeaza Bruno, un film in care pare sa faca mult misto de toate celebritatile si de high class-ul lumii de moda...he's like the Eminem of movies

sâmbătă, 13 iunie 2009

Edvard Grieg - In the Hall of the Mountain King

Am gasit de ceva vreme melodia de la inceputul filmului Dead Snow. Aceasta este o arie din Peer Gynt si aici este interpretata de Orchestra din Ierusalim. (era, am schimbat videoclipul pentru ca cel vechi fusese sters)
 
btw, weekendul urmator Dead Snow are premiera in America...sper sa fie un esec total ca sa nu urmeze un remake american de tot rahatul