joi, 17 aprilie 2008

Retardati cretini comentatori sportivi...

Cei de pe Eurosport 2 urca vertiginos in clasamentul meu de tampiti la TV: thriller pronuntat triler, mereu se mira ca Ricardo Carvalho are o tehnica incredibila (daca s-ar fi uitat la meciuri in ultimii 4 ani, ar fi vazut ca omul asta poate dribla tot terenul cand se duce in atac, dar nu e ca si cum ar fi treaba lor sa vada meciuri de fotbal)....si cea mai tare...acum 3 seri, luni seara a fost Chelsea - Wigan 1-1...oamenii astia au comentat si meciul ala...dar ei radeau pe seama faptului ca s-a dat golul lui Wigan cand Shevchenko deja intrase pe teren (ucrainianul a intrat imediat dupa gol), tocmai vroiau sa zica ca si in meciul de luni a fost 1-0 la pauza...desi ambele goluri s-au dat dupa pauza in Chelsea - Wigan....cat de retardat si dobitoc sa fii sa nu tii minte ceva comentat acum 3 zile?

As vrea sa aflu daca exista cumva posibilitatea de a urmari meciurile fara comentariu...adica sa auzi sunetele de pe teren, sa auzi tribunele etc. orice, numai sa nu ii mai ascult pe cretinii astia de apar pe la TV si cica comenteaza ... baga-le-as sarma in nas si lita in c....

Update: Cat de cretin sa fii cand il vezi pe Essien intins pe jos fara a fi atins de nimeni incat tu sa zici ca are probleme cu cronometrul? Bai retarzilor, omul ala a patit ceva daca a picat fara a fi atins de nimeni...sa dea domnul sa va vad pe voi, comentatori de rahat, asa intinsi pe jos...ca doar voi rade si va voi da picioare...ca aveti probleme cu cronometrul